• Świąteczne inspiracje: Dekorowanie pierników
     • Świąteczne inspiracje: Dekorowanie pierników

     • Grudzień to okres przedświąteczny, który łączy się z pieczeniem pierników i ich zapachem. Uczniowie klasy IIa postanowili trochę tego świątecznego zapachu wnieść do klasy. W dniu 14 grudnia w klasie miało miejsce ozdabianie świątecznych pierników. Było to możliwe dzięki pani Stanisławie Kwiatek oraz jej uczennicom i uczniom z  Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek im. prof Władysława Szafera w Krościenku n.D.

      Świąteczne pierniki to świetny przysmak dla dorosłych i dzieci. Chyba wszyscy za nimi przepadają! W dodatku możemy je wykorzystać do tworzenia świątecznych dekoracji. Pierniki możemy powiesić na choince, zrobić z nich chatki, choinki, udekorować stroiki.  Mogą się stać również świetnym pomysłem na prezent, z którego z pewnością każdy się ucieszy!

      Najczęściej pierniczki dekorujemy lukrem.  Do dekorowania można użyć rękawa cukierniczego ze szprycą, lub  gadżetów, których jest pełno w sklepach.

      Poprzez wspólne działanie, samodzielne doświadczanie dzieci pobudzały inwencję twórczą, kultywowały tradycję a przy tym świetnie się bawiły.

      Za poświęcony czas i zaangażowanie serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół Zawodowych i Placówek im. prof Władysława Szafera w Krościenku n.D.

      Iwona Rysz

     • „Odkrywam Małopolskę”

     • „Odkrywam Małopolskę” – Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

      Gmina Krościenko nad Dunajcem pozyskała z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego środki finansowe na realizację projektu pn. „Odkrywam Małopolskę”.

      Dofinansowanie w wysokości 12600,00 zł przeznaczone zostało na realizację 8 jednodniowych wycieczek krajoznawczo-turystycznych dla uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu Gminy. Łączny koszt realizacji projektu wyniósł 18 000,00 zł.

      Wycieczki zostały zrealizowane w okresie od 29.09.2021 r. do 08.11.2021 r.

      Głównym celem realizacji projektu było poznanie przez uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Krościenko nad Dunajcem bogactw Małopolski, rozwijanie turystyki szkolnej a także wsparcie lokalnych organizatorów turystyki (właścicieli obiektów, przewodników, przewoźników, instytucji kultury) oraz:

      - rozbudzenie zainteresowań przedmiotami przyrodniczymi,

      - poszerzenie wiedzy z przedmiotów: historia, geografia, biologia, fizyka

      - integracja społeczności szkolnej,

      - wskazanie form aktywnego spędzania wolnego czasu,

      - rozbudzenie ciekawości poznawczej,

      - zachęcenie do wspólnych rodzinnych wypraw,

      - uświadomienie i upowszechnienie wśród uczniów potrzeby aktywnego spędzania wolnego czasu połączonego z poznawaniem i odkrywaniem swojego regionu (historii, kultury i środowiska przyrodniczego),

      - kształtowanie u uczniów umiejętności korzystania z zasobów przyrody i kultury.

      45 uczniów z klas VIIa, VIIb i VIII Szkoły Podstawowej Nr 1 w Krościenku n.D uczestniczyło w wycieczce „Doliną Popradu”.

    • Medalowa ekipa
     • Medalowa ekipa

     • Niemal cała 14 osobowa reprezentacja naszej szkoły wróciła z medalami Mistrzostw Powiatu Nowotarskiego w Pływaniu. W konkurencjach indywidualnych w najmłodszej grupie Marysia Korzeniowska zdobyła srebrny medal w stylu klasycznym. W średniej grupie Ola Dusik wywalczyła brązowy medal w stylu dowolnym, a Asia Kacwin była szósta. W stylu grzbietowym Natalka Dusik zajęła czwarte miejsce. Wśród chłopców stylem dowolnym czwarte miejsce zdobył Krzysiu Dusik, a szóste Jonasz Pawłowski. W najstarszej grupie Ania Ziemianek wywalczyła złoto, a Zuzia Bodziarczyk srebro w stylu grzbietowym. Kasia Kacwin była czwarta w stylu dowolnym. Puchar i srebrne medale zdobyły dziewczęta młodsze w sztafecie, starsze dziewczęta oprócz pucharu odebrały złote medale. W sztafetach startował wymienione już uczennice, a także: Klara Pawłowska, Sara Hryc, Marta Jurkowska, Ola Piotrowska i Patrycja Dyda. W tym roku startowało może trochę mniej zawodników niż zwykle, ale może właśnie tym bardziej należy pochwalić naszych uczniów, że tak licznie brali udział w zawodach. Pozycje medalowe dają prawo udziału w zawodach wojewódzkich i wpisu na świadectwo. Gratuluję zawodnikom, a rodzicom dziękuję za naukę pływania swoich dzieci.

      J. Piotrowski

    • WIZYTA ŚWIĘTGO MIKOŁAJA W KLASIE 01
     • WIZYTA ŚWIĘTGO MIKOŁAJA W KLASIE 01

     •  

      „Święty Mikołaju święty Mikołaju
      Dzieci już czekają gdzieś Ty gdzie?
      A święty Mikołaj, a święty Mikołaj
      Przez komin zawołał - śpieszę się!''

       

      W poniedziałek 6 grudnia długo wyczekiwany gość odwiedził zerówkowiczów z klasy 01.

      Przed Jego przybyciem dzieciaki poznały prawdziwą historię życia św. Mikołaja-biskupa.

      Ułożyły puzzle z podobizną Mikołaja, uczyły się piosenki o św. Mikołaju, rysowały

      postać Mikołaja.

      Kiedy w końcu Mikołaj pojawił się w sali, radość była ogromna. Wspólnie ze świętym

      Mikołajem, dzieciaki poszukiwały odpowiedzi na pytania:

      Jak to możliwe, że Mikołaj w jedną noc odwiedza wszystkie dzieci? 

      Skąd Mikołaj wie, czy dzieci się ładnie zachowywały?

      Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i worek prezentów. Mamy nadzieję, że za rok

      znowu się zobaczymy. 

       

      Agnieszka Kołek

    • Wizyta św. Mikołaja w naszej szkole
     • Wizyta św. Mikołaja w naszej szkole

     • 6 grudnia – jak dobrze wiecie

      Święty Mikołaj chodzi po świecie.

      Dźwiga swój worek niezmordowanie.

      I każde dziecko prezent dostanie.

       

         Jak co roku, tak i tym razem do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj. Jest to dobry znak, mówiący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Przybycie dostojnego gościa uświetnił program artystyczny przedstawiony przez uczniów z Kółka Teatralnego „Bajka”. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły przedstawiły inscenizację pt: „Kłopoty św. Mikołaja”. Niecierpliwe oczekiwanie na przybycie niecodziennego gościa zostało nagrodzone, bowiem wszyscy otrzymali prezenty. Wśród uczniów panowało zdziwienie, że nikt nie dostał rózgi.
       

      A co najważniejsze – Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, prezentów, kolędy, wspólnych spotkań. A więc wszyscy czekamy już teraz na upragnione Święta Bożego Narodzenia i do następnego roku, drogi Mikołaju!!!

      Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli spełnić w tym dniu marzenia naszych uczniów tj. rodzicom, nauczycielom klas  0 – III.
       

      Iwona Rysz

       

       

    • Mikołajkowa wycieczka klas czwartych
     • Mikołajkowa wycieczka klas czwartych

     • W zeszłą środę uczniowie obu klas czwartych, uczących się w naszej szkole, wraz z opiekunami wybrali się do jednego z nowosądeckich kin na film pt. "Wilk, lew i ja". Seans bardzo się wszystkim podobał. 

      Film opowiadał o przyjaźni człowieka z wilkiem i lwem a także niósł ze sobą przesłanie: dzikie zwierzęta czasem potrzebują pomocy człowieka, ale, kiedy tylko się da, powinny żyć na wolności. W filmie urzekały uwiecznione kamerą wspaniałe krajobrazy lasów i jezior Ameryki Północnej. 

      Po krótkiej przerwie na posiłek i przejeździe z Nowego Sącza do Starego, cała grupa odwiedziła dziedziniec Klasztoru Sióstr Klarysek i spacerkiem udała się w kierunku tzw. ołtarza papieskiego, gdzie w 1999r. Ojciec św. Jan Paweł II kanonizował Kingę – późniejszą patronkę Pienin i Ziemi Sądeckiej.

      W Starym Sączu uczniowie poznali historię klasztoru, dowiedzieli się sporo o średniowiecznych związkach Polski z Węgrami, poznali układ miast lokowanych na prawie niemieckim, dzięki czemu potrafili wskazać podobieństwa między Starym Sączem a Krościenkiem nad Dunajcem. Wizyta w Starym Sączu miała związek z legendami o św. Kindze, omawianymi ponadprogramowo na lekcjach języka polskiego.

      Z wycieczki wszyscy wrócili uśmiechnięci i wcale nie zmęczeni.

       

      Oprac.: A.S., zdjęcia: A.W., U.M.

       

    • Mikołajki w klasie 02
     • Mikołajki w klasie 02

     • W dniu 6 grudnia Święty Mikołaj nie zapomniał o uczniach naszej klasy. Dzieci były zaskoczone i bardzo szczęśliwe gdy otrzymały wiadomość od Mikołaja, a w niej wiele wskazówek oraz przesyłkę z prezentami. Przed rozdaniem prezentów dzieci zaśpiewały piosenki o Świętym Mikołaju i wyrecytowały wiersze. Gdy nadszedł moment wręczania prezentów na twarzach dzieci można było zaobserwować zadowolenie. W podziękowaniu za piękne upominki dzieci zatańczyły mikołajkowy taniec, bo z pewnością dla wszystkich był to dzień pełen radości, wrażeń i słodyczy.

      Dziękujemy Mikołaju!!!

    • Andrzejki w klasie I a
     • Andrzejki w klasie I a

     • Andrzejki chyba wszystkim kojarzą się z tradycją lania wosku, wszelkimi wróżbami i ostatnią okazją do hucznej zabawy. W tym roku imieniny Andrzeja obchodziliśmy w poniedziałek adwentowy.  Jak powszechnie wiadomo, adwent jest czasem czuwania i oczekiwania na narodziny Jezusa, stąd powinno się w miarę możliwości powstrzymać od tańców i hulańców. Z uwagi na fakt, że chcieliśmy z dziećmi wykorzystać tę okazję i troszkę poszaleć, urządziliśmy zabawę andrzejkową nieco wcześniej - w czwartek 25 listopada - tak, by bawić się z czystym sumieniem. W pierwszej kolejności Pani Danusia zgromadziła naszych pierwszoklasistów na dywanie i opowiadała im skąd wywodzi się tradycja Andrzejek oraz jak dawniej wróżono i obchodzono ten dzień. Opowieść miała charakter nieco groteskowy, stąd bardzo przypadła do gustu dzieciom. Słuchały jej z wielkim skupieniem poza momentami niekontrolowanego śmiechu - ale właśnie taki był zamiar. Dorośli traktują raczej wróżby z przymrużeniem oka, natomiast niezwykle urocze jest pełne emocji  podejście dzieci do tej sprawy. Cała klasa z wielkim zapałem i zaangażowaniem uczestniczyła w zorganizowanych wróżbach i konkurencjach. Dzięki jednemu nakłuciu szpilką papierowego serca, dowiadywali się jak będzie miała na imię ich największa sympatia. W tajemniczym pudełku pełnym symbolicznych przedmiotów, ukryta była prawda dotycząca zawodu, jaki przyjdzie im w przyszłości wykonywać. Było tu dużo śmiechu, aczkolwiek pośród bogatej puli zawodów do wylosowania zabrakło ,,księdza", przez co jeden z uczestników nie był do końca usatysfakcjonowany. Na szczęście po wylosowaniu sztabki złota symbolizującej życie w dostatku, przeszło mu jak ręką odjął. Przy pomocy ustawiania butów dowiedzieliśmy się komu pierwszemu, pośród chłopców i dziewczynek spełni się ukryte marzenie. Nie zabrakło oczywiście zabawy z balonami, tworzenia własnych zaklęć przy pomocy czarodziejskiej różdżki oraz swobody tanecznej.Na koniec pozostały degustacje przepysznych muffinek (autorstwa pani Celinki), w których nie mogło zabraknąć ukrytych przepowiedni !

       

      Zredagowała Pani Sylwia Kacwin

       

    • ANDRZEJKI
     • ANDRZEJKI

     • Nadszedł czas adwentu- czas zadumy i oczekiwania  na przyjście Chrystusa na świat. 

      Chcemy jednak wrócić myślami do Andrzejek, by podzielić się z Wami naszymi miłymi przeżyciami. 

      Tak oto klasa 4a świętowała ten czas w swoim gronie. Jak na prawdziwe Andrzejki przystało, nie zabrakło dobrej zabawy i pysznego jedzenia 😊

       

      Agnieszka Warzecha

    • Światowy Dzień Pluszowego Misia
     • Światowy Dzień Pluszowego Misia

     • 25 listopada w klasie 02 wszystkie dzieci uczciły święto Pluszowego Misia. Tego dnia odwiedziły nas dwa misie – Kubuś Puchatek tatuś i synek. W czasie zajęć dzieci opowiadały o swoich misiach, wykonywały misia według własnego pomysłu wydzieranką z papieru kolorowego, poznały historię święta, odgadywały zagadki, wysłuchały również wierszowanej książeczki „Miś Marcyś uczy dzieci dobrego zachowania. Największą atrakcją była degustacja przysmaku każdego misia czyli miodu. Po zakończonych zajęciach dzieci uczestniczyły w sesji fotograficznej z misiami.

      Dziękujemy Pani Krysi z biblioteki za poświęcony czas i przeczytanie książeczki.

       

      Elżbieta Burek, Renata Woźniak

    • Wyjście klasy I a do sali zabaw „Pieniny” w Krościenku n. D
     • Wyjście klasy I a do sali zabaw „Pieniny” w Krościenku n. D

     • Chyba nikt nie zaprzeczy, że każda pora roku jest wyjątkowo piękna w Pieninach, nawet tegoroczna jesień była niesamowicie kolorowa i słoneczna. Niestety na długie spacery i zabawy na placu zabaw jest już zdecydowanie zbyt chłodno. W pochmurne dni, kiedy dorośli szukają ratunku w kolejnej kawie, dzieciaczki wręcz przeciwnie- rozpiera je energia i nie mają jej gdzie rozładować. Dlatego też  w dniu 18.11.2021 r. Pani Danusia Cedzidło postanowiła zabrać swoich podopiecznych z klasy 1A do sali zabaw Pieniny i tym samym wykorzystać podarowany przez Radę Rodziców naszej szkoły 3-godzinny voucher. Pierwszoklasiści otrzymali ten prezent z okazji uroczystości pasowania na ucznia i z ogromną przyjemnością go zrealizowali.
      Zabawa była na całego, dzieci szalały bez granic, bywało kreatywnie ale i ekstremalnie. Oczywiście trzeba wspomnieć, że byli pod bacznym okiem opiekunów, tak by pomimo swobody nikomu nic się nie stało. Znaczna część grupy umiłowała sobie skoki z wysokości, ale nie zabrakło zwolenników kąpieli w kulkach, wdrapywania się, zjeżdżania, skakania na trampolinie, czy też testowania ogromnej ilości zabawek jakie udostępnia sala zabaw w Krościenku. Każdy znalazł coś dla siebie, a przede wszystkim Pierwszaki mieli okazję spędzić wspólnie czas poza murami szkoły i lepiej się poznać podczas zabawy. Wróciliśmy do szkoły w jednym kawałku, zadowoleni, rozgadani i zapewne nieco zmęczeni, ale po obejrzeniu zdjęć chyba nie ulega wątpliwości, że było warto!
      Pierwszaki pragną jeszcze raz bardzo podziękować za wspaniały i trafiony prezent!

      Tekst zredagowała Pani Sylwia Kacwin

    • Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
     • Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

     • Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

      W tym roku po raz szósty nasza szkoła obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

      Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Obfitował w różne atrakcje.

      Odbył się apel, podczas którego uczniowie  z kółka teatralnego „Bajka” zaprezentowali przedstawienie pt. „ Zbuntowany Czerwony Kapturek””.

      W naszej szkole dominował kolor żółty – kolor optymizmu i radości. Szkoła została udekorowana –informacjami na temat życzliwości, żółtymi balonami oraz transparentami z napisami promującymi życzliwość.

      Dla odróżnienia i podkreślenia ważności tego dnia wszyscy uczniowie i nauczyciele byli ubrani na żółto bądź też mieli żółte akcenty ubioru.

      Zorganizowano także kilka konkursów:

      • literacki – wiersz lub rymowanka na temat życzliwości, kultury, tolerancji; Uczniowie naszej szkoły pod opieką Wychowawców i indywidualnie napisali rymowanki zachęcające do okazywania na co dzień wobec siebie szacunku, serdeczności, uśmiechu, do mówienia miłych słów, niesienia bezinteresownej pomocy innym!
      • plastyczny dla uczniów klas I-III – wykonanie dowolną techniką plakatu propagującego kulturalne, grzeczne zachowanie.
      • Wybieraliśmy w każdej klasie Króla i  Królową Życzliwości.
      • Działała także „Poczta życzliwości”. Każdy mógł przekazać życzliwe, ciepłe słowa do wybranych osób.

      Wyniki konkursów:

      Konkurs plastyczny „Życzliwość wokół nas”

      I miejsce – Kacper Duda

      II miejsce - Anna Jankowska

      III miejsce - Ewelina Kacwin

      Konkurs literacki – wiersz lub rymowanka na temat życzliwości

      I miejsce -  Łucja Kozłecka

      II miejsce -  Natalia Urbańska

      III miejsce – Krzysztof Dusik

       

       

      KRÓLOWIE I KRÓLOWE ŻYCZLIWOŚCI   

       

      Oto onI:
       

      I A MICHAŁ WĘGLARZ, ANNA TOKARCZYK

      II A FRANCISZEK ANTYCHOWICZ – GABRYŚ, ALEKSANDRA GABRYŚ

      IIIA KAMIL ZIEMIANEK, MIŁOSZ MAJKRZAK

      III B KACPER MIREK, OLIWIA KIELUR

      IV A   ALEKSANDRA SYSIAK , ADRIAN KACWIN

      IV B  KAROLINA MALIK, ZOFIA KWAK

      V A  ALICJA KLAG, MIKOŁAJ KUBIK

      VI A  MICHAŁ KOWALCZYK, ANNA SKUBISZ

      VII A MARTA JURKOWSKA, JAKUB SZERSZEŃ

      VII B  KATARZYNA KACWIN

      VIII A JUSTYNA WAKSMUNDZKA, KRZYSZTOF WOLSKI

      Miłym akcentem jest promocja tego święta w społeczności lokalnej. Uczniowie z balonikami udali się do Urzędu Gminy, pracowników Centrum Kultury i Promocji, Banku, Poczty, Posterunku Policji, Ośrodka Zdrowia i mieszkańców Krościenka. Wszędzie zostali przyjęci z uśmiechem zaskoczenia, ale i sympatią. Był to niezapomniany dzień w szkole pełen uśmiechu, życzliwości i kolorów słońca.

      Dziękujemy za wszystkie życzenia i pozdrowienia wrzucone do skrzynki życzliwości. Trafią one do adresatów.

      Dziękujemy też wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego dnia: wychowawcom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, rodzicom, uczniom, a w szczególności członkom Szkolnego Koła Teatralnego „Bajka”, Szkolnego Klubu wolontariatu, Samorządu Uczniowskiego, wychowankom świetlicy.

      Tę akcję zaczęliśmy od jednego dnia, a będziemy ją przedłużać na kilkadziesiąt następnych. Niech to będą tygodnie, miesiące życzliwości.

       

      Iwona Rysz, Joanna Chrobak

    • Warsztaty w Zespole Szkół Zawodowych im. W. Szafera w Krościenku nad Dunajcem.
     • Warsztaty w Zespole Szkół Zawodowych im. W. Szafera w Krościenku nad Dunajcem.

     • 18. 11.20201 r. klasa IIa wybrała się na warsztaty kulinarne do Zespołu Szkół Zawodowych im. W. Szafera w Krościenku nad Dunajcem.

      Realizowaliśmy temat  „Jemy zdrowo i kolorowo’ w ramach programu „Przygotujmy lepszy świat”

      Pani Stanisława Kwiatek zapoznała uczniów z Piramidą Zdrowego Żywienia. Omówiła poszczególne piętra.

      Dzieci poznały korzyści wynikające ze spożywania śniadania, dowiedziały się jak ważna jest zbilansowana dieta, bogata w produkty zbożowe i 5 porcji warzyw, owoców i soków. Po wskazówkach  o higienie oraz bezpieczeństwie posługiwania się nożem uczniowie zabrali  się do pracy.  Dzieci przyniosły poszczególne produkty i  samodzielnie na pieczywie układały wybrane przez siebie produkty. Przygotowywały smaczne, pełne witamin kanapki. Piły też pyszne soki owocowe.  Praca przyniosła wszystkim wiele radości

      Następnie  odbyła się degustacja kanapek, a zadowolone miny potwierdziły, że najlepiej smakują kanapki zrobione własnoręcznie. Dzięki takim zajęciom dzieci kształciły w sobie odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię  oraz dbałość o higienę podczas spożywania posiłków.

      Dziękujemy serdecznie pani Stanisławie Kwiatek za doskonałą organizację zajęć, życzliwość, nauczycielom przedmiotów zawodowych, uczniom szkoły za wszelką pomoc podczas warsztatów, Pani Dyrektor oraz innym pracownikom szkoły za możliwość uczestniczenia w warsztatach.

       

      Iwona Rysz

    • Zerówkowicze w Nibylandii
     • Zerówkowicze w Nibylandii

     • Klasa 02 w środę 17 listopada wybrała się na wycieczkę do Nibylandii w Łącku. Przed rozpoczęciem radosnej zabawy wszyscy uczestnicy zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego korzystania z urządzeń. Podczas zabawy dzieci korzystały z labiryntów, zjeżdżalni, tuneli, basenu z kuleczkami, zjeżdżały na tyrolce oraz jeździły mini pojazdami. Wszyscy obecni chętnie uczestniczyli w zorganizowanych zabawach ruchowych. Po  wyczerpujących i aktywnych tańcach na dzieci czekał pyszny poczęstunek oraz wróżby andrzejkowe. Każde dziecko mogło dowiedzieć się kim zostanie w przyszłości, a także poznać tradycje związane z tym świętem.

      Elżbieta Burek, Renata Woźniak

    • Święto Dziękczynienia w naszej szkole.
     • Święto Dziękczynienia w naszej szkole.

     • W ramach lekcji dodatkowych z języka angielskiego, uczniowie uczestniczący w zajęciach poznają kulturę, historię i obyczaje ludzi żyjących w krajach anglojęzycznych takich jak: Anglia, Walia, Szkocja, Irlandia, Stany Zjednoczone i Canada.

      Tym razem postanowiliśmy poczuć się jak na prawdziwym Święcie Dziękczynienia i zorganizowaliśmy go z pomocą rodziców w szkole. Każdy uczeń przygotował jakąś potrawę, bądź był odpowiedzialny za zorganizowanie zastawy stołowej lub dekoracji.

      To było wyjątkowe spotkanie. Uczniowie nie tylko mieli okazję się zintegrować i lepiej poznać, ale też nauczyć się szacunku do obcej kultury. Spotkanie rozpoczęliśmy od modlitwy, którą poprowadził nauczyciel w języku angielskim, następnie wszyscy zasiedli do uroczystego posiłku. Na końcu, jeden z naszych uczniów zagrał na klarnecie kilka piosenek uświetniając tym samym nasze Święto Dziękczynienia.

      Święto Dziękczynienia jest wspaniałą okazją do tego, by przypomnieć sobie, że okazywanie wdzięczności jest pięknym gestem.  Warto w sobie pielęgnować tą zasadę, zatrzymać się na chwilę i pomyśleć za co powinniśmy być wdzięczni.

       

       

       

      Agnieszka Warzecha

  • Kontakt

   • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza
   • szkola@sp1kroscienko.pl
   • (018)2623070
   • ul. Pienińska 2 34 - 450 Krościenko nad Dunajcem
 • Galeria zdjęć

   brak danych