• WITAJ SZKOŁO

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

Nowy rok szkolny rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 8.00. Następnie przechodzimy do szkoły i około godziny 9.15 odbędzie się spotkanie wszystkich uczniów z nauczycielami i dyrekcją szkoły. Jeżeli będą opady deszczu uczniowie od razu udają się do swoich klas.

Obowiązują procedury bezpieczeństwa jak w ubiegłym roku szkolnym (w zakładce zarządzenia). Przede wszystkim do szkoły przychodzą  uczniowie zdrowi, a w przestrzeniach wspólnych nadal obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Proszę rodziców o ograniczenie wchodzenia do budynku szkoły (obowiązkowo zakrywanie ust i nosa). Proszę również pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa podczas podjeżdżania samochodami, zachęcam do korzystania z nowych miejsc parkingowych.

• Listy dzieci do oddziałów przedszkolnych

• Szanowni Rodzice !

Listy z podziałem dzieci do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022 zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły. Wjeście do szkoły od ulicy Pienińskiej.