• e- dziennik instrukcja zakładania konta

     • Szanowni Rodzice Uczniów klasy I.

      Poniżej umieszczamy instrukcję zakładania konta i logowania do e- dziennika szkoły.

      1. W przeglądarce otwieramy stronę szkoły https://spkroscienko.edupage.org/?
      2. Wybieramy zakładkę E- dziennik (jest to bardzo ważne ponieważ każda szkoła ma swoją domenę)
      3. Wybieramy opcję: zaloguj się- załóż konto
      4. Po wpisaniu swojego adresu e-mail na swoją skrzynkę odbiorczą otrzymacie Państwo link do zalogowania się.
      5. Po ustawieniu hasła wracamy do strony logowania i wpisujemy swój e- mail oraz hasło.

      W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt.

     • Komunikat nr 3- rozpoczęcie roku szkolnego

     • Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

      Już jutro planujemy rozpocząć Nowy Rok Szkolny, wszyscy z niecierpliwością i obawą czekamy jak będzie zorganizowany i jak będzie wyglądała praca szkoły. Na pewno większość z Was na bieżąco śledzi komunikaty i informacje w mediach. Zaczynamy od pracy w sposób tradycyjny, oczywiście z zachowaniem dużej ilości środków bezpieczeństwa. Najważniejszą informacją jest, że do szkoły przychodzą uczniowie ZDROWI, bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji. To samo dotyczy osób przyprowadzających dzieci do szkoły. Proszę to uszanować dla dobra Nas wszystkich.  Przy wejściu do szkoły dezynfekujemy ręce, a w razie potrzeby będziemy mierzyć temperaturę. W przestrzeni wspólnej szkoły (korytarze, szatnie) uczniowie klas IV – VIII przebywają obowiązkowo z zasłoniętymi ustami i nosem, młodsze dzieci mogą ale nie muszą (możemy zmienić jeżeli nie będziemy w strefie czerwonej lub żółtej, ). Dla chętnych Msza święta o godz. 8.00. Klasy VII sala nr 8 i VIII sala nr 7,  wchodzą do szkoły tylnym wejściem. 1 września rozpoczynamy wszyscy o godz. 9.00, każda klasa w swojej sali lekcyjnej (klasa IV sala nr 16), spotkania będą trwały ok. 2 godziny. Prosimy, aby Rodzice nie wchodzili do szkoły, nad bezpieczeństwem przy wejściu będą czuwać pracownicy szkoły, proszę stosować się do ich zaleceń. W razie konieczności wejścia do szkoły Rodziców, opiekunów itp. obowiązkowo używają środków ochrony osobistej. Pomimo tak trudnej sytuacji, życzmy sobie wszyscy dobrego i bezpiecznego Nowego Roku Szkolnego. Proszę o dużą wyrozumiałość i współpracę. Pozdrawiam J. Piotrowski

     • Komunikat nr 1

     • Szanowni Rodzice!

      Wszyscy z niecierpliwością oczekują na informacje o organizacji pracy szkoły w nowym roku. Na obecną chwilę chcemy rozpocząć naukę w sposób „tradycyjny” w szkole. Sytuacja epidemiologiczna nie jest stabilna i w każdej chwili może okazać się, że sposób nauki będzie inny. Już dzisiaj proszę o rozmowy ze swoimi dziećmi na temat bezpiecznych zachowań w szkole. W chwili obecnej pracujemy nad procedurami, które będą obowiązywać w szkole. Jest to duże wyzwanie i proszę o wyrozumiałość, zwłaszcza przy przyprowadzaniu i odbieraniu dzieci. W pierwszej kolejności proszę pamiętać, że do szkoły mogą uczęszczać tylko i wyłącznie dzieci bez objawów sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji. 1 września nie planujemy uroczystości ogólnej, a tylko spotkania ogólne w klasach. Komunikaty będą ukazywać się na bieżąco. W strefie czerwonej uczniowie ze zmniejszoną odpornością na choroby mają możliwość pozostania w domu (zaświadczenie lekarskie).

     • Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2020/2021

     • Sznowni Rodzice,

      Podobnie jak w zeszłym roku szkoła we własnym zakresie zapewnia podręczniki i ćwiczenia dla uczniów klas I-VIII, za wyjątkiem podręczników i ćwiczeń do religii. Przypominamy, że podręczniki do religii zostaną wypożyczone uczniom we wrześniu, ćwiczenia będzie można zamówić u księdza Proboszcza.

      podreczniki__2020_2021.docx

       

     • Informacja dla Rodziców Uczniów klasy I

     • Szanowni Rodzice Uczniów klasy I w roku szkolnym 2020/2021

      Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączoną informacją dotyczącą wyprawki na nowy rok szkolny i zakup niezbędnych artykułów dla dzieci.

      Tych z Państwa, który nie podali swoich adresów mailowych w karcie zgłoszenia ucznia prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły bądź o przesłanie aktualnych maili na adres mailowy szkoły. Jest to niezbędne do załozenia konta na e- dzienniku szkoły.

      WYPRAWKA_UCZNIA_KLASY_PIERWSZEJ_SZKOLY_PODSTAWOWEJ_NR_3.docx

     • Religia- podręczniki i ćwiczenia kl I-VIII

     • Szanowni Rodzice,

      W roku szkolnym 2020/2021 podobnie jak w ubiegłym roku podręczniki dla klas I-VIII wypożyczy uczniom ksiądz Proboszcz. Początkiem września, również u księdza Proboszcza będzie można zamówić ćwiczenia.

     • Podręczniki- oddział przedszkolny "0"2

     • Szanowni Rodzice,

      Poniżej zamieszczamy wykaz podręczników w oddziale przedszkolnym "0"2 w roku szkolnym 2020/2021 r. 

      wychowanie przedszkolne- "Kolorowy start z plusem", wyd. MAC, aut. Małgorzata Kwaśniewska, Wiesława Żaba- Żabińska

      religia- "Jesteśmy dziećmi Boga", wyd. WAM

      język angielski- "J love Boo" Poziom B+, wyd. MAC, aut. Ewa Wodzicka- Dondziłło

   • Kontakt

    • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza
    • szkola@sp1kroscienko.pl
    • (018)2623070
    • ul. Pienińska 2 34 - 450 Krościenko nad Dunajcem
  • Galeria zdjęć

    brak danych