• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

     • Drodzy Rodzice!

      W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego chciałbym Państwu serdecznie podziękować za ogromny wkład pracy i zaangażowanie w zdalne nauczanie. Naprawdę mam świadomość wielkiego trudu jaki włożyli Rodzice w edukację swoich dzieci, w tym, jakże ciężkim dla nas wszystkich czasie. Świadectwa szkolne mogą otrzymać tylko uczniowie, ale powinno je dostać również wielu rodziców. Sprostaliście wielkiemu wyzwaniu i zdaliście na piątkę egzamin ze wsparcia swoich dzieci i szkoły. Dziękuję i gratuluję, tym bardziej, że średnie ocen w klasach są bardzo wysokie i wielu uczniów otrzyma świadectwa z wyróżnieniem. Dziękuję również za cierpliwość i wyrozumiałość.Przypomnę kilka informacje o organizacji zakończenia roku szkolnego, który w związku z zapewnieniem bezpieczeństwa sanitarnego, będzie wyglądał nieco inaczej niż zwykle. Msza Święta będzie tradycyjnie o godzinie 8.00. W szkole nie będzie ogólnej uroczystości, a każda klasa będzie odbierała świadectwa osobno, w różnych godzinach. Jest to pewne utrudnienie, ale zdrowie nas wszystkich jest najważniejsze. Klasy I – III odbierają świadectwa w małej sali gimnastycznej, klasa IV w sali nr 13, a pozostałe w dużej sali gimnastycznej (wejście od tyłu budynku). O godz. 9.00 klasa Ia i Va, o 9.30 – Ib i Vb, 10.00 – IIa i VI, 10.30 – IIb i VII, 11.00 – IIIa i VIII, 11.30 – IIIb, 9.15 IV. Proszę, aby uczniowie przyszli do szkoły w maseczkach, dezynfekcja rąk jest obowiązkowa (oczywiście można używać rękawiczek). Jeżeli Rodzice przyjdą do szkoły ze swoimi dziećmi to proszę w miarę możliwości o pozostanie na zewnątrz budynku. Jeżeli ktokolwiek ma obawy przed przyjściem na zakończenie roku, to można będzie odbierać świadectwa w sekretariacie, w pierwszym tygodniu wakacji.Rada Rodziców ufundowała lody dla każdego dziecka, kupony będzie można realizować przez najbliższe dni w cukierni Państwa Piotrowskich. Książki, które otrzymają uczniowie również sfinansowała Rada Rodziców – dziękuję w imieniu dzici.Sprzęt komputerowy można zwracać codziennie do 3 lipca w godzinach od 9 do 15, proszę pamiętać o zabraniu umowy w celu potwierdzenia odbioru. Życzę Państwu jak najbardziej udanego, w pełni zasłużonego wypoczynku i obyśmy mogli spotkać się we wrześniu w „normalnych” okolicznościach. Pamiętajmy, że kończy się rok szkolny, ale pandemia trwa nadal.

      Pozdrawiam serdecznie Jacek Piotrowski

     • DZIEŃ DZIECKA

     • W dniu dzisiejszego Święta wszystkich dzieci dużych i małych życzymy wiele radości, szczęścia i uśmiechu w codziennym życiu. Niech spełnią się Wasze marzenia i tęsknoty, a każdy nowy dzień przynosi same miłe chwile. Dużo siły i wytrwałości do osiągania jak najwyższych celów i oczywiście wspaniałej (bezpiecznej) zabawy.

     • REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

     • Szanowni Państwo.

      Od 1 czerwca do 10 czerwca rozpoczynamy postępowanie uzupełniające do punktu przedszkolnego i oddziałów przedszkolnych w szkole na rok szkolny 2020/2021.

      Wnioski i dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów znajdą Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce „Dla Rodziców”- dokumenty rekrutacyjne.

      Dokumenty można składać osobiście lub drogą mailową na adres: spkroscienko@op.pl w tytule maila proszę wpisać „rekrutacja uzupełniająca”.

      Zgodnie z harmonogramem opublikowanie listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych odbędzie się w dniu 16 czerwca.

      Od 16 czerwca do 22 czerwca rodzic potwierdza wolę zapisu dziecka.

      W przypadku pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły, tel.: 182623070

   • Kontakt

    • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza
    • szkola@sp1kroscienko.pl
    • (018)2623070
    • ul. Pienińska 2 34 - 450 Krościenko nad Dunajcem
  • Galeria zdjęć

    brak danych