• "Z grzeczniutkim ukłonem, z uśmiechem radości, witamy serdecznie zebranych tu gości "- takimi słowami Przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego przywitały Babcie i Dziadków podczas uroczystości z okazji Ich święta.

Dzieci zaprezentowały swoim najbliższym przygotowany program artystyczny, w którym wykazały się umiejętnościami aktorskimi, wokalnymi i tanecznymi. Podczas występu dzieci wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Licznie przybyli Goście z dumą oraz łezką w oku oglądali występy swoich wnucząt. Po części artystycznej Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły Im przygotowane prezenty. Dziękujemy drogim Babciom i Dziadkom za przybycie na uroczystość, a rodzicom i za pomoc w jej przygotowaniu.

J. Komorek

• II WIECZÓR KOLĘD
      • „A Słowo ciałem się stało i mieszkało między nami.”
      • Wigilia klasowa w kl. VII
      • Warsztaty bożonarodzeniowe w Instytucie Języków Obcych w Nowym Sączu.
      • Spotkanie z Davidem Pearcem
      • ŚWIĘTO PATRONA
      • Konkurs kolęd i piosenek świątecznych w języku angielskim