• Wycieczka klas IV do Krakowa i Bochni
     • Wycieczka klas IV do Krakowa i Bochni

     •  

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      18. 10.2018 roku uczniowie klasy IVA, IVB ze SP Nr1 oraz uczniowie klasy IV z SP nr 2 wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Krakowa oraz Bochni.

      „Jechaliśmy do Krakowa dwie godziny. Najpierw byliśmy w Teatrze Groteska, gdzie oglądaliśmy spektakl pt. Cudowna Lampa Aladyna. Aktorzy mieli piękne stroje. Bardzo mi się podobał ten teatrzyk.”

                                                                                                                                                       Amelka Surowiak

      „Później pojechaliśmy do Bochni. Kupowaliśmy tam różne pamiątki i wszystkie były z soli. Zjechaliśmy windą na sam dół. Pani przewodnik mówiła bardzo ciekawe rzeczy, jechaliśmy kolejką, musieliśmy przejść aż 307 schodów. Było bardzo wesoło.”

                                                                                                                                                      Ania Ziemianek

      „Najbardziej na wycieczce podobał mi się tatr i podróż w czasie w kopali soli”.

                                                                                                                                                      Madzia Komorek

      „W kopalni soli było bardzo fajnie i trochę strasznie. Bardzo mi się ta wycieczka podobała”.

                                                                                                                                                       Natalka Kudas

      Galeria zdjęć...

    • Bezpieczeństwo na drodze
     • Bezpieczeństwo na drodze

     •  

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W dniu 23 października 2018 roku sierż. szt. Wanda Plewa z KP Krościenko oraz  asp. Dorota Kowalczyk z  Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Nowym Targu oraz przeprowadziły pogadankę  z uczniami klas 0-III na temat bezpiecznego poruszania się po drogach.

      Uczniom omówione zostały:

      podstawowe zasady ruchu drogowego w tym:  prawidłowego przejścia przez pasy gdzie jest sygnalizacja świetlna jak również w miejscach gdzie jej nie ma, zasady  prawidłowego poruszania się po chodnikach jak również po poboczach, zasady poruszania się na rowerze po ścieżkach rowerowych i drogach publicznych, obowiązkowe elementy wyposażenia roweru, zasady konieczności używania elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym, kontaktu  z osobami obcymi, zasadach bezpiecznej zabawy podczas  korzystania z gadżetów typu hulajnoga, rolki, zabawy z piłkami

      W trakcie spotkania  funkcjonariuszka ruchu drogowego omówiła i zaprezentowała w jaki sposób policjant kierujący ruchem na drodze wydaje sygnały, gesty i polecenia, co oznaczają i jak należy je rozumieć.

      Na zakończenie spotkania uczniom omówiono tematykę związaną z pracą policji, w tym pracą policjanta ruchu drogowego, prewencji wydziału kryminalnego. Dużym zainteresowaniem był  zaprezentowany strój ochronny policjanta,  który jest głownie wykorzystywany podczas zabezpieczenia meczy itp.   

      Uczniowie mieli możliwość przymierzenia i poczucia się choć przez chwile jak prawdziwy policjant.  

      Ponadto uczniowie otrzymali elementy odblaskowe w postaci zawieszek i opasek na rękę.

      Galeria zdjęć...

    • Ślubowanie klas pierwszych i Dzień Nauczyciela
     • Ślubowanie klas pierwszych i Dzień Nauczyciela

     • Dnia 12 października 2018r. pierwszoklasiści złożyli swoje przyrzeczenia. Po krótkim występie w ich wykonaniu nastąpiła uroczystość ślubowania. Uczniowie z klasy Ia oraz I b ślubowali być pilnymi uczniami i wiernymi Polakami. Pan Dyrektor oraz Pani Vice Dyrektor pasowali dzieci na uczniów, a wychowawczynie wręczyły pamiątkowe dyplomy. W uroczystości brali udział: Wójt Gminy, Rodzice, Grono Pedagogiczne oraz wszyscy uczniowie. Tego dnia świętowaliśmy również Dzień Nauczyciela. Uczniowie klasy VIA pod kierunkiem pani Małgorzaty Koterby przygotowali akademię dla swoich pedagogów. Śmieszne scenki, teksty i piosenki wywołały uśmiech na twarzach wszystkich. Były również kwiaty i życzenia dla nauczycieli i pracowników obsługi.

                                                                                                                                                                                            E. Kozłecka

                                                                                                                                                                                            M. Koterba

      Galeria zdjęć…

    • Spotkanie z podróżnikiem
     • Spotkanie z podróżnikiem

     • 17.10.2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z podróżnikiem. Tym razem grupa Trzask zabrała nas w podróż do Republiki Południowej Afryki. Uczniowie podziwiali nie tylko niezwykle bogaty materiał fotograficzny ale przede wszystkim wysłuchali pełnego pasji opisu. RPA to kraj pełen kontrastów, bogactwa przyrodniczego i geograficznego. Wraz z podróżnikiem odbyliśmy podróż na Przylądek Igielny i Dobrej Nadziei, zobaczyliśmy wioskę Zulusów, strusie w Oudtshoorn oraz Wielką Dziurę w Kimberley. Poznaliśmy historię Nelsona Mandeli, przekonaliśmy się, że Góra Stołowa jest płaska jak stół. Poznaliśmy znaczenia słowa apartheid i dowiedzieliśmy się jak obecnie wygląda sytuacja życia i polityczna w RPA. Wraz z podróżnikiem skoczyliśmy na bungee z wysokości ponad 200 metrów 😊. W trakcie spotkania dzieci mogły zobaczyć kilka rekwizytów przywiezionych z RPA.

                                                                                                                                                                               M. Kwiatek

      Galeria zdjęć....

    • Dzień Czystego Powietrza
     • Dzień Czystego Powietrza

     •  

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” punkt przedszkolny w Szkole Podstawowej Nr 1 im.A. Mickiewicza w Krościenku n.D otrzymał od Marszałka Województwa Małopolskiego oczyszczacz powietrza.

       Z tej okazji w dniach od 8 do 12  października 2018 r. w naszym punkcie przedszkolnym odbywały się zajęcia o tematyce ekologicznej. Dzieci poprzez ciekawe eksperymenty, obserwacje i zabawy uczyły się postaw proekologicznych dotyczących wartości i roli czystego powietrza.

      15 października obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Czystego Powietrza. Z tej okazji przedszkolaki odwiedziły Dyrekcję i oddziały przedszkolne prezentując przygotowany wcześniej plakat i krótki program artystyczny,a także pochwaliły się otrzymanym od Pana Marszałka prezentem. Dzieci z wielkim zainteresowaniem poznawały  działanie urządzenia,  nabywając wiedzę o tym ,że teraz będą już oddychać świeżym powietrzem.

       

      J. Komorek

      Galeria zdjęć...

      https://powietrze.malopolska.pl/wp-content/uploads/2018/03/LIFE-IP_Malopolska_long.png

    • 40 rocznica wyboru Jana Pawła II na papieża
     • 40 rocznica wyboru Jana Pawła II na papieża

     •  

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      W dn. 16 X 2018r.  uczniowie naszej szkoły w dowód pamięci o wielkim Polaku, który 40 lat temu zasiadł na Stolicy Piotrowej, złożyli kwiaty i znicze pod pomnikiem Jana Pawła II. Był to dzień  wspomnień  o Nim, Jego pontyfikacie oraz zamiłowaniu jakie nosił w sercu do Krościenka,  w którym bywał i o nim wspominał.

      M. Wolska

      Galeria zdjęć...

    • Wycieczka klas II
     • Wycieczka klas II

     •  

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Dnia 10 października uczniowie klas drugich wraz ze swoimi wychowawczyniami– p. Iwoną Rysz i p. Joanną Chrobak udali się do Muzeum – Orawskiego Parku Etnograficznego w Zubrzycy Górnej. Uczestniczyli tam w warsztatach pt. „Od ziarna do chleba”, w czasie których mogli poznać poszczególne etapy wypieku chleba.

      Drugoklasiści oraz opiekunowie młócili snopy zboża cepami na „boisku”, przesiewali oraz „wywiewali” ziarno. Następnie w izbie kuchennej mielili ziarno żarnami, robili zaczyn na moskole (placki z mąki i mleka), wyrabiali ciasto i formowali placuszki. W trakcie pracy wszyscy zgodnie śpiewali piosenkę pt. „Mało nas do pieczenia chleba”. Po upieczeniu moskoli na blachach pieca uczniowie mogli je zjeść, popijając do nich kawę zbożową z mlekiem. Doznania smakowe miały wielką rozpiętość (od zachwytu po całkowity brak akceptacji), ale przecież z gustami nie dyskutujemy…

      Pogoda była cudowna, więc po warsztatach uczniowie obejrzeli jeszcze kilka pomieszczeń skansenu i bawili się świetnie na pobliskim placu zabaw. Wszyscy kupili sobie też pamiątki przypominające im o tej wycieczce. W drodze powrotnej zwiedziliśmy piękny kościół p.w. Świętego Michała Archanioła w Dębnie. Wysłuchaliśmy też ciekawych opowieści księdza o skarbach kulturowych, jakie kryje ta świątynia.

      Wycieczka w jesiennych barwach udała się pierwszorzędnie. Wszyscy wrócili do domu w radosnych nastrojach i na pewno bogatsi o nowe doświadczenia. Wychowawczynie dziękują mamom, które jak zwykle wspierały swoją obecnością i pomagały okiełznać „energetyczną gromadkę”.

       

      J. Chrobak

      Galeria zdjęć...

        

    • Wycieczka na Babią Górę
     • Wycieczka na Babią Górę

     • Słoneczna pogoda, miła atmosfera uśmiech na twarzy oraz bardzo mocny huraganowy wiatr towarzyszył uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej Nr 1 w Krościenku n. D, podczas sobotniej wyprawy 6.X.2018 na Babią Górę. Z Przełęczy Krowiarski około godziny 7.15 wyruszyliśmy czerwonym beskidzkim szlakiem w kierunku szczytu Królowej Beskidu Żywieckiego. Po 2h marszu dotarliśmy na najwyższy szczyt Babiej Góry - Diablak. Już sama ta nazwa wskazuje, że miejsce ma coś wspólnego z czartem i ciemnymi mocami. Według jednej z legend na polecenie pewnego rozbójnika sam Diabeł miał wznosić na tym szczycie wspaniały zamek. Niestety nie zdążył on ukończyć budowy i gdy tylko kur zapisał cała konstrukcja runęła wprost na rozbójnika. Niektórzy twierdzą, że wciąż usłyszeć można krzyk rozbójnika, który wydobywa się spod głazów. Na szczycie słonecznie, ale jeśli wskazać jakieś oznaki diabelskie to ten strasznie silny wiatr, który przeszkadzał nam podczas wycieczki. Kolejno zeszliśmy czerwonym szlakiem do Schroniska Markowe Szczawiny, a następnie niebieskim do Przełęczy Krowiarki.

      Zmęczeni po 6 h wędrówki, wróciliśmy do busa i około godziny 15.00 przyjechaliśmy do Naszego Krościenka n. D.

      M. Gaweł

      Galeria zdjęć...

    • Wycieczka klasy Va i VIa do Zakopanego!
     • Wycieczka klasy Va i VIa do Zakopanego!

     • Wycieczka do Zakopanego klasy V a i VI a

      W dniu 10 października 2018 klasy V a i VI a wraz z wychowawczyniami Izabelą Bąk, Agnieszką Warzechą i Danutą Hurkałą wzięły udział w wycieczce do Zakopanego.

      Trasa wycieczki obejmowała Dolinę Kościeliską w Tatrach Zachodnich (9 km długości), Wąwóz Kraków, Jaskinię Mroźną, schronisko na Hali Ornak, gdzie miał miejsce krótki odpoczynek, Staw Smreczyński (jezioro polodowcowe w Tatrach Zachodnich) oraz kościółek i Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku- pierwszy zakopiański cmentarz założony w drugiej połowie XIX wieku przez pierwszego proboszcza zakopiańskiego, księdza Józefa Stolarczyka.

       

      Chociaż była to wymagająca pod względem kondycyjnym wyprawa, to jednak uczniowie poradzili sobie wspaniale. Największe poruszenie wzbudziła Jaskinia Mroźna, w której (w niektórych miejscach) przez wąskie korytarze można się było przecisnąć tylko na kolanach. Jaskinia ta powstała bowiem na skutek przepływu wód podziemnych Kościeliskiego Potoku. Została ona odkryta przez Stefana Zwolińskiego w 1934 r. Wejście do jaskini znajduje się na wysokości 1100 m n.p.m., a otwór wyjściowy na wysokości 1112 m n.p.m. Całkowita długość jaskini wynosi 773 m. Temperatura w jaskini 6 stopni Celsjusza.

      Naszym przewodnikiem po tatrzańskich szlakach był Pan Piotr Pawlikowski, który zaciekawił uczniów swoją wiedzą na temat Tatr, walorów przyrodniczych Tatrzańskiego Parku Narodowego, zakopiańskich tradycji i zwyczajów.

      Wycieczka zakończyła się około godziny 17.30.

       

      Agnieszka Warzecha

       

      Galeria zdjęć…

    • Uzależnienie od Internetu i nośników informacji – spektakl dla klas 4 i 5
     • Uzależnienie od Internetu i nośników informacji – spektakl dla klas 4 i 5

     • Uzależnienie od Internetu to poważny problem XXI wieku. Dzieci i młodzież nie wyobrażają sobie już dnia bez smartfona, tableta czy komputera. Technika idzie do przodu, nie wyeliminujemy zatem urządzeń elektronicznych z naszego życia.

       

      Jak mądrze z nich korzystać, a jednocześnie nie zatracić się w wirtualnym świecie – na te i inne pytania starali się wraz z dziećmi z klas czwartych i piątych znaleźć odpowiedź w miniony wtorek 9 października aktorzy z Teatru Edukacji i Profilaktyki MASKA z Krakowa.

       

      O czym był spektakl? Główny bohater - Michał to osoba skrajnie uzależniona od sieci i nowinek technologicznych. Wkrótce znajdzie się jednak w świecie, w którym tego wszystkiego zabraknie. Czy uda mu się w nim odnaleźć?  Z początku może nie być łatwo, ale z czasem zauważy, że poza telefonem istnieje życie , a co więcej - jest dużo ciekawsze niż to wirtualne, zamknięte w małym ekranie. Spektakl ma bowiem na celu udowodnić młodzieży, że internet i technologia to jedynie niewielki dodatek do naszego wspaniałego życia, a nie jak sądzi większość - jego stały element, bez którego nie da się funkcjonować.

                                                                                                                                        M. Wojtarowicz-pedagog szkolny

      Galeria zdjęć...

    • Wycieczka uczniów z zerówki
     • Wycieczka uczniów z zerówki

     • Dzisiaj 11.10.18 uczniowie zerówki z Panią Elżbietą Burek odwiedzili Park w Szczawnicy. Była to wspaniała lekcja przyrody na świeżym powietrzu. Dzieci podziwiały piękne barwy jesieni, słuchały śpiewu ptaków i podziwiały kaczki oraz ryby w tamtejszym stawie. Wszyscy świetnie się bawili rzucając się liśćmi.
    • Zajęcia integracyjne klas IV- poznajmy się bliżej...
     • Zajęcia integracyjne klas IV- poznajmy się bliżej...

     • 11.10.2018 roku uczniowie naszej szkoły z klas IVA i IVB wraz z kolegami i koleżankami z klasy IV ze szkoły  podstawowej nr 2 wzięli udział w zajęciach integracyjnych. Czwartkowy dzień zaczął się od gry terenowej. Przemierzając ulice Krościenka, uczniowie rozwiązywali różne zadania: rozpoznawali gatunki drzew, lokalizowali obiekty na mapie, przeprowadzili wywiad, utrwalali umiejętność przeprowadzania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na zakończenie odbyło się wspólne ognisko połączone z zajęciami sportowymi i plastycznymi.

      Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę!

                                                                                                                                                                                             M. Kwiatek

      Galeria zdjęć….

    • Mistrzostwa Ośrodka Pieniny
     • Mistrzostwa Ośrodka Pieniny

     •  

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Bardzo dobrze spisały się nasze piłkarki nożne na Mistrzostwach Ośrodka Pieniny w halowej piłce nożnej. Drużyna w składzie: Julia Klos, Ewelina Kołek, Agnieszka Król, Agnieszka Hamerska, Zuzanna Czerwińska, Anna Malik i Anna Derkacz zajęła II miejsce i awansowała do zawodów powiatowych. Gratulacje dla dziewcząt !

      I. Bąk

      Galeria zdjęć...

    • Dzień Głośnego Czytania
     • Dzień Głośnego Czytania

     • Wiadomo, że głośne czytanie jest bardzo ważne dla rozwoju każdego dziecka: ćwiczy pamięć i koncentrację, pomaga w nauce, wzbogaca słownictwo, rozwija wyobraźnię i uczy samodzielnego myślenia. Dlatego jak najczęściej czytajmy!!!!

      4 października w naszej szkole odbył się Dzień Głośnego Czytania. W klasach: O, 1, 2, 3 i 4 uczniowie słuchali głośnego czytania różnych, ciekawych i ulubionych książek. Głośno czytali uczniowie, starsi koledzy,  nauczyciele oraz zaproszeni goście: Pani pielęgniarka, Pani Policjantka i Dziadek. W tym dniu odbyły się także zajęcia czytelnicze, pogadanki, gry i zabawy dotyczące treści przeczytanych lektur

      Organizatorami święta była biblioteka szkolna i wychowawcy klas 1-3.
                                                                                                                                                                            K. Walosik 
    • "Związki frazeologiczne - wyrażenia, zwroty, frazy."
     • "Związki frazeologiczne - wyrażenia, zwroty, frazy."

     • Dnia 27.09.2018 roku gościliśmy w naszej szkole Pana Wojciecha Habelę i Pana Jacka Lecznara, którzy zaprezentowali nam spektakl uzupełniający wiedzę i wiadomości uczniów pt. "Związki frazeologiczne - wyrażenia, zwroty, frazy."

      Galeria zdjęć...

    • VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
     • VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

     •  

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która odbywa się rokrocznie w ostatni piątek września. Ma ona na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.
      W piątek, 28 września, w naszej szkole po raz drugi obchodziliśmy to święto. W tym roku szkolny patrol składający się z uczniów klasy VIII odwiedził wszystkie klasy od III do VIII. Za pomocą gry matematyczne muchy w każdej klasie wyłoniono Eksperta Tabliczki Mnożenia, który w nagrodę otrzymał tabliczkę czekolady. Rywalizacja między uczniami była zawzięta, wywoływała sporo emocji. W niektórych klasach dopiero trudniejsze przykłady pozwalały wyłonić Mistrza. Akcja była super!

      E. Kubik

      Galeria zdjęć...

    • ROCZNICOWA AKCJA „100 na 100”
     • ROCZNICOWA AKCJA „100 na 100”

     • W związku z przypadającą w tym roku setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, rozpoczynamy w naszej szkole akcję pod nazwą

      100 na 100,

      czyli sto dobrych uczynków dla Ojczyzny na stulecie niepodległości

       

      Bardzo gorąco zachęcamy całą społeczność szkolną – uczniów, rodziców oraz pracowników do włączenie się do tej inicjatywy.

      Współcześnie miłość do Polski możemy okazywać na wiele sposobów– wychowywać dzieci na uczciwych i dobrych obywateli, szanować ojczystą przyrodę, sumiennie i uczciwie pracować, wspierać rodzimych twórców i polską gospodarkę, brać udział w wyborach, troszczyć się o dorobek intelektualny i kulturalny Ojczyzny, szanować wspólną własność, czy pamiętać o bohaterach narodowych. O naszym patriotyzmie świadczą również proste gesty, takie jak wywieszenie flagi w dniu święta narodowego, rozmowy z dziećmi na temat historii Polski, czy prawidłowe posługiwanie się językiem ojczystym. Miłość do Ojczyzny to również poszanowanie i kultywowanie tradycji naszego regionu.

      Nasza akcja ma na celu promowanie właśnie takich drobnych lub bardziej znaczących gestów dobroci dla Ojczyzny – może to być np. kupowanie polskich produktów, oszczędzanie wody, przestrzeganie przepisów drogowych, czy odwidzenie grobu nieznanego żołnierza.

      Jeśli zrobicie w domu, w pracy, w szkole, na podwórku, na ulicy, w sklepie lub w jakimkolwiek miejscu coś dobrego dla Ojczyzny, zapiszcie to na przygotowanych elementach (ptakach, sercach, liściach), które są dostępne u wychowawców oraz na tablicy na korytarzu, przy głównym wejściu do szkoły i wywieście je tam (pod wpisem można się w dowolny sposób podpisać).

       

      Uzbierajmy do 11 listopada 100 wspólnych,

      dobrych uczynków dla Ojczyzny.

      Pokażmy, że jest dla nas ważna.

       

      K. Musiał

      ROCZNICOWA AKCJA „100 na 100” - Obrazek 1

    • Sprzątanie źródełka "Stefan i Michalina" przy ul. Polnej.
     • Sprzątanie źródełka "Stefan i Michalina" przy ul. Polnej.

     • Na początku roku szkolnego 2018/2019 klasa VI a zgłosiła się na ochotnika do dbania o czystość i estetykę źródełka wód mineralnych Stefan i Michalina przy ul. Polnej. 

      Uczniowie wraz z wychowawcą w dniu 5 października przy promieniach pięknego jesiennego słońca powędrowali droga w stronę wodopoju. 

      Sprzątanie rozpoczęliśmy od degustacji wody i rozmów integracyjnych. Następnie uczniowie zaopatrzeni w gumowe rękawiczki i worki na śmieci posprzątali teren źródełka oraz trasę do niego wiodącą.

      Miło jest wiedzieć, że miejsce, do którego przychodzi się, by odpocząć i nabrać sił jest czyste i zadbane. Również dzięki naszym uczniom. W końcu Ekologia to nasze drugie imię :) Brawo!

       

      Agnieszka Warzecha

       

      Galeria zdjęć..

       

    • Międzyszkolne zmagania sportowe rozpoczęte
     • Międzyszkolne zmagania sportowe rozpoczęte

     • Reprezentanci naszej szkoły w składzie: Julia Klos, Agnieszka Król, Sebastian Jawor, Arkadiusz Kacwin, Piotr Majkrzak oraz Jakub Walkowski wzięli udział w międzyszkolnym turnieju tenisa stołowego w Sromowcach Wyżnych. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych. Najlepiej z naszych uczniów spisał się Jakub Walkowski, który zajął IV miejsce w turnieju. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy.

         I. Bąk

      Galeria zdjęć...

  • Kontakt

   • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza
   • spkroscienko@op.pl
   • (018)2623070
   • ul. Pienińska 2 34 - 450 Krościenko nad Dunajcem
 • Galeria zdjęć

  • DZIEŃ KOBIET
  • IX edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego
  • DZIEŃ DINOZAURA
  • Zabawa Karnawałowa
  • Karnawałowe szaleństwa przedszkolaków
  • ŻYCZENIA WALENTYNKOWE
  • DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA
  • ŻYWA LEKCJA HISTORII
  • SUKCES SIATKAREK
  • Kolędowanie w  Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym
  • Zawodnicy Verva Warszawa znowu nie zawiedli. Piłka z podpisami największych gwiazd reprezentacji Polski, Francji i Belgii już czeka na licytację.
  • II WIECZÓR KOLĘD