• LOGO-AKTUALNOŚCI

• listopad 2017

W czasie zajęć logopedycznych ciążko pracujemy, chociaż czasem mogłoby się wydawać, że to tylko zabawa. Nic z tych rzeczy - z całej siły dmuchamy, gwiżdżemy, parskamy, kląskamy...... - jednym słowem gimnastykujemy policzki, usta, zęby i język.

No i oczywiście doskonalimy prawidłową wymowę. A to nie jest wcale takie proste! Mimo to, dzieciaki ćwiczą z uśmiechem na twarzy. A za swoją pracę otrzymują drobne upominki, które motywują je do dalszego wysiłku.

październik 2017

Zakończył się wrzesień i jak co roku o tej porze dotarliśmy do końca badań przesiewowych - wszystkie dzieciaki, które w tym roku szkolnym po raz pierwszy przekroczyły próg naszej Szkoły zostały zdiagnozowane logopedycznie. Odbyły się liczne konsultacje z Rodzicami. Spotkałam się również z uczniami, którzy uczestniczyli w zajęciach w ubiegłym roku szkolnym - żeby sprawdzić, co u nich słuchać i czy nadal będę miała przyjemność pomagać im w usprawnianiu mowy. Z niektórymi pożegnaliśmy się - ale jak zwykle, nie są to smutne rozstania, bo oznaczają, że nasza wspólna terapeutyczna droga została zakończona sukcesem!

Teraz zabieramy się do ciężkiej pracy. Życzę wszystkim LOGO - DZIECIAKOM wytrwałości, systematyczności i satysfakcji z odnoszonych sukcesów. A Rodziców jak zwykle proszę o współpracę - pomóżcie swoim dzieciom uporać się z niedoskonałościami mowy i komunikacji językowej. One bardzo potrzebują Waszego wparcia i zainteresowania. Poświęćcie przynajmniej kilka minut dziennie na wspólne zabawy logopedyczne - to może być pięknie spędzony wspólnie czas.

• Inauguracja roku szkolnego 2020/2021
    • DZIEŃ KOBIET