Plastyczne świąteczne języka angielskiego wiedzy-pozaszkolne Turnieje szachowe Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej Konkursy organizowane przez instytucje. Wyprostuj się biblioteczne Tekstowa podstrona Tekstowa podstrona

Plastyczne

Miedzynarodowy konkurs poetycko - plastyczny POEM EXPRESS.

Konkurs " Mój Kraków"

„Mój Kraków” – Malarstwo jest milczącą poezją – poezja jest mówiącym malarstwem”. Do konkursu zgłoszono prace – (lustracje do wierszy krakowskich poetów) – uczniów klas I – VI. Miło nam powiadomić, że do następnego etapu zakwalifikowało się pięć prac. Ostateczne wyniki i finalistów poznamy 13 marca. Trzymajmy kciuki!!!

KONKURS " CZYSTA WODA ZDROWIA DODA"

We wrześniu 2013 r. klasa I a wzieła udział w konkursie organizowanym przez Przedsiebiorstwo Komunalne w Nowym Targu . dzieci rysowały prace na lekcji pod opieką pani Danuty Hurkały. Celem konkursu było propagowanie czystości naszych wód w otoczeniu.Prace były ciekawe i interesujace. Laureatami konkursu zostali  Brajan Wesołowski i Anna Surowiak,którzy osobiście ze swoimi rodzicami odebrali nagrody. Zwyciezcom gratulujemy nagród.

KONKURS " POZDROWIENIA  Z UNIJNEJ MAŁOPOLSKI "

„Pozdrowienia z unijnej Małopolski” konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy za  udział w konkursie. Na konkurs wykonały pracę w formie kartki pocztowej przedstawiającej zmiany, które dokonały się dzięki dotacjom z Unii Europejskiej.

Konkurs "Samochód marzeń"

„Samochód marzeń 2014” to konkurs plastyczny o zasięgu międzynarodowym. Uczniowie klas I – VI zaprojektowali pojazdy – marzenia, fantastyczne i fantazyjne. Ekonomiczne i ekologiczne. Takie, o których nie śmieliśmy śnić. Kto wie może będziemy się nimi poruszać w najbliższej przyszłości. Konkurs jest ogłoszony przez jednego z producentów samochodów, a nagrodą główną jest lot do Japonii.

Konkurs "  PRZYJACIELE ZWIERZĄT"

„Przyjaciele zwierząt” konkurs plastyczny miał miejsce  na początku roku szkolnego i chociaż nie zdobyliśmy żadnego miejsca to możemy pochwalić się innym sukcesem. Dzieci z naszej szkoły kochają zwierzęta! Do pracy przystąpiły z wielkim zapałem. Było wiele opowieści o tym jakie zwierzaki mają w domu, jakie chciałby mieć.

SZKOLNY  KONKURS INTERPRETACJI  PRZYSŁOWIA ANGIELSKIEGO

W dniu 13.10 2013 r. został rozstrzygnięty konkurs szkolny. Komisja w składzie:

Agnieszka Warzecha, Anna Malinowska, Krystyna Walosik, Zofia Jerzyńska, Monika Gębala i Iwona Ryszpo obejrzeniu prac uczestników konkursu z klas IV-VI przyznała następujące miejsca:

I.           I miejsce        Julia Śniegoń z kl. VI b

II.           II miejsce      Sylwia Ptak z kl. VI b i Jan Gucwa z kl. Va

III.            III miejsce    Katarzyna Potaśnik z kl. IV b i Marcelina Staszewska z kl. IV a

KONKURS "MÓJ RÓŻANIEC"

W miesiącu październiku, z inicjatywy p. Marty Wolskiej oraz p. Krystyny Walosik, zorganizowano w naszej szkole wystawkę prac uczniów pt. „Mój różaniec”. Dwudziestu uczestników zaprezentowałoręcznie wykonane różańce z dowolnych materiałów. Mogliśmy je podziwiać w szkolnej bibliotece. Pomysłowość została doceniona przez ks.proboszcza H. Homoncika, który każdego twórcę różańca nagrodził upominkiem.

KONKURS "BUKIET JESIENNY"

Czas trwania: 18 X 2013 r.-30 X 2013 r.

forma: kompozycja przestrzenna

kategorie wiekowe:   klasy I-VI

cele:

-poznawanie flory najbliższej okolicy,

-rozbudzanie wrażliwości estetycznej,

-rozwijanie inwencji twórczej uczniów,

-rozbudzenie ekspresji plastycznej

Organizatorek konkursu: pani E. Majerczak, pani M. Gonciarz.

Skład komisji:

Dyrektor Szkoły – Małgorzata Koterba, Krystyna Walosik, Ewa Majerczak, Agnieszka Warzecha, Marta Wolska, Iwona Rysz , Katarzyna Musiał.

Po obejrzeniu wszystkich bukietów  komisja przyznała następujące miejsca:

I miejsce: Jakub Bednarczyk               klasa IVb

II miejsce: Damian Konieczny         klasa IIIa